Miesto veidas keičiasi nuolat, tokie projektai kaip Hilltown tik įrodo, kad miestas sparčiai plečiasi, atsinaujina ir yra reikalingas žmonėms. Daugėjant galimybių, kiekvienas gali rinktis, kur ir kaip nori gyventi. Tad kur gyventumėte jūs, įsikurdami Vilniuje?
Kambarys centre
Vienas paprasčiausių tikro miestiečio Vilniuje pasirinkimų – tai kambarys Vilniaus centre. Daug jaunų žmonių tiesiog nuomojasi čia kambarius ir juose sėkmingai pragyvena nemažai metų. Arba nuomojasi visą butą, priklausomai nuo poreikių. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad nemažai žmonių taip pat ir pereina iš šio etapo į kitą. Kai atsiranda vaikų poreikis, kai tenka plėsti šeimą, žmonės keičia gyvenimo būdą ir jiems tuomet vien nuomojamo kambario centre nepakanka. Galima ten pirkti butą, tačiau irgi svarstoma, ar tai rinktis, kadangi butas centre yra labai brangus dalykas.
Butas rajone
Taigi, kai kas išsikrausto į butus mikro rajonuose. Ten butai pigesni, ypač senuose daugiabučiuose. Tačiau ten beveik visada iškyla daug liūdesio. Kadangi apskritai gyvenamųjų rajonų, daugiabučių atmosfera yra gana slegianti. Tai sovietinės architektūros paveldas, kuris savyje turi kažkokią nemalonią nuotaiką. Be to, nesmagu per buto langus matyti kitus tokius pačius langus ir nieko daugiau. Taigi, daug žmonių, gyvendami tokiuose butuose, nebūna tuo gyvenimu taip labai patenkinti.
Kotedžas priemiestyje
Dauguma jaunų žmonių svajoja apie gyvenimą mieste, tačiau žalumoje. Kotedžų projektas Hilltown Vilniaus pakraštyje kaip tik galėtų atitikti tokią svajonę. Vilniaus priemiesčiuose ir pakraščiuose dabar nuolat kyla naujos gyvenamosios vietos, labiausiai priimtinos jaunoms šeimoms, norinčioms šiek tiek nutolti nuo triukšmo, tačiau vis dar gyventi Vilniuje, nepabėgti per toli nuo civilizacijos. Paprastai naujos gyvenamosios erdvės kuriamos aplinkoje, kur švarus oras, yra netoli miškai, upės. Statomi patrauklaus dizaino namai, kotedžai. Pagal dabartinius standartus, statant namą būtina užtikrinti tokią energinio sertifikavimo rūšį, kad namas būtų itin nepralaidus. Jame turi puikiai išsilaikyti šiluma, tik tada įmanomas namo pridavimas. Tad namus tenka statyti iš kokybiškų ir geras izoliacines savybes turinčių medžiagų. Jeigu to nesilaikoma, būna šiek tiek sunkiau.